УКР РУС

Звернення №1067

Електропостачання: Незадовільне електропостачання, перебої
Нагорна 35, м. Селидове
Звернення отримано:
22.11.2021 16:21
Звернення передано
на виконання:
22.11.2021 16:22
Звернення закрито:
24.11.2021 09:42

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 22 листопада 2021 о 16:21.

2  

Звернення передано на виконання в РЕМ 22 листопада 2021 о 16:22.

3  

Звернення отримано виконавцем 23 листопада 2021 о 09:24.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 24 листопада 2021 о 09:42. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 24 листопада 2021 о 09:42.